DANAK akkreditering/Kvalitetskontrol

Inspektører automatisk brandventilation

Claus Dueholm
ABV-T – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 9129
Claus.Dueholm@kiwa.com

Jan Pedersen
ABV-T – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 7712
Jan.Pedersen@kiwa.com

Jesper Frølund Arevad
ABV-T – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 9132
Jesper.Arevad@kiwa.com

Morten Johansen
ABV-T – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 7704
Morten.Johansen@kiwa.com

Thomas O. Pedersenn
ABV-T – 1. inspektion
ABV-M – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 7715
Thomas.Pedersen@kiwa.com

Joakim Skovgaard-Holm
ABV-T – 1. inspektion
Tlf.: +45 2090 9131
Joakim.Skovgaard-Holm@kiwa.com

Akkrediteret inspektion

Vi arbejder efter veldefinerede procedurer og er under løbende kontrol af DANAK. Vores akkreditering er forudsætningen for, at vi må benytte DANAK-logoet med den røde kongekrone.